СОФІЯ
СОФІЯ
Івано-Франківськ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • СОФІЯ
    67 000 $
    2 393 $/м²

    Чорновола вул., 20

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    28 м²
    сьогодні
    Готовий офіс у самому центрі міста - заїжджайте і працюйте. Перший поверх і зручний доступ для клієнтів вже з першого дня. Дві окремі кімнати дозволяють одразу розділити робочий простір і прийом. Площа 28 м.кв.. Дві окремі кімнати дають можливість зонувати роботу. Дерев’яні меблі створюють солідний вигляд. Стіни з декоративною цеглою додають характеру та статусу. Встановлені робочі столи та шафи. Автономне опалення дозволяє контролювати видатки на оплату комунальних. Інверторний кондиціонер працює на обігрів і охолодження, комфортно і влітку, і взимку. Є власний санвузол у приміщенні. Це комфорт для вас і клієнтів. Вікна з ролетами дають достатньо світла та приватність. У приміщенні...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • СОФІЯ
    196 350 $
    1 785 $/м²

    Яблунева вул., 1/2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Затишна оселя
    торгівельне приміщення
    110 м²
    2016 рік побудови
    сьогодні
    Інвестиція під ключ! Фасадне приміщення 110 м.кв. з орендарем (вул. Яблунева) До вашої уваги пропонується ліквідний об'єкт комерційної нерухомості в Івано-Франківську - готовий орендний бізнес. Ключові переваги для інвестора: стабільність - приміщення здано в довгострокову оренду. Орендар - діючий магазин/кафетерій зі стабільною виручкою та напрацьованою клієнтурою. Локація: вул. Яблунева. Район щільної житлової забудови гарантує високий пішохідний трафік . Характеристики об'єкту: Приміщення складається з 2-х залів (можливе об'єднання). Загальна площа: 110 м.кв. Стан: якісний ремонт, плитка, підвісна стеля, сучасне освітлення. Фасад: великі вітринні вікна, презентабельна вхідна груп...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.